Drinków


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 9 results

Producencie - stwórz z nami markowe karty drinków

Estetycznie zaprojektowane i zalaminowane karty mogą być również świetnym suwenirem marketingowym dla lokali gastronomicznych. Jeżeli jesteś producentem lub dystrybutorem alkoholu, syropów, czy dodatków barmańskich, powinieneś rozważyć stworzenie karty drinków i dodatków ze swoimi produktami. Twoi kontrahenci na pewno ucieszą się z profesjonalnie przygotowanej i darmowej oferty i dodadzą ją do karty napojów i alkoholi. Stworzenie takiej karty to niewielki wydatek, a korzyści jest bardzo wiele - m.in. budowanie świadomości marki i jej profesjonalnego wizerunku. Chętnie pomożemy Twojej firmie w stworzeniu takiego mini folderu produktów. Posiadamy duże doświadczenie introligatorskie, więc Twoja oferta będzie profesjonalnie przygotowana.

Oferujesz drinki z alkoholem, czy bez?

Wiele restauracji, knajpek, pizzerii i bistro barów oferuje zarówno napoje alkoholowe, jak i drinki bez alkoholu. Koktajle bezalkoholowe to nie tylko pomysł dla nieletnich, ale też atrakcyjna alternatywa dla kierowców i klientów, którzy po prostu nie chcą spożywać alkoholu. Nasza pracownia profesjonalnie przygotuje karty drinków z procentami oraz w wersji virgin. Szukasz pomysłu na ciekawe drinki bezalkoholowe dla dzieci i młodzieży? Polecamy kolorowe karty drinków z zalaminowanymi wkładami passe-partout. Zależy Ci na wyeksponowaniu oferty z dobrymi koktajlami alkoholowymi? W naszej ofercie mamy ciekawe oprawy, które możemy oznakować tłoczonym tekstem lub gustownym grawerunkiem laserowym (grawerujemy ozdobne motywy, grafikę i napisy). W zależności od tego, czy planujesz stały asortyment drinków, czy chcesz zmieniać je co jakiś czas, Twoja karta drinków może mieć wkłady foliowe wszyte na stałe lub wymienne mocowane za pomocą efektownych śrubek, lub na wygodnej spirali. Zobacz naszą galerię produktów. Nie zapomnij też zajrzeć do pokrewnych podkategorii win i wódek - na pewno znajdziesz tam wiele inspiracji. 

Wyjątkowe projekty specjalnie dla ciebie

Drinki są inspirującą mieszanką smaków i kolorów. Warto to docenić i uwzględnić podczas tworzenia karty drinków. Twoja oferta może zawierać piękne zdjęcia gotowych koktajli, a także nawiązywać kolorystycznie do nich. My pomożemy Ci stworzyć barwne karty drinków, od których pozytywnie zakręci się w głowie każdemu klientowi. Jesteśmy w stanie stworzyć karty dla każdego lokalu. Chętnie podejmiemy współpracę z producentami i dystrybutorami alkoholi i dodatków barmańskich, a także właścicieli restauracji, koktajlbarów oraz innych lokali serwujących drinki. Zapraszamy właścicieli, którzy szukają inspiracji i ciekawych rozwiązań, a także tych, którzy mają własną wizję i potrzebują dobrego miejsca, w którym urzeczywistnią swoje plany. Jeżeli nie jesteś pewien efektu, możesz u nas zmówić egzemplarz testowy! Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami w celu omówienia projektów kart drinków dla Twojego lokalu.

Szukasz innych akcesoriów do swojego lokalu? Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami w podkategorii okładki restauracji, okładki kawiarni oraz okładki dań - tu znajdziesz ciekawe rozwiązania, które możemy spersonalizować na potrzeby Twojego biznesu. Chcesz wiedzieć więcej o wkładach stosowanych do naszych produktów? Odwiedź zakładkę wkłady, w której prezentujemy szczegóły dotyczące specyfikacji, wyboru i możliwości personalizacji. Nie zapomnij też o ważnych szczegółach w zakładce wzorniki i galeria opcji dodatkowych. Czekamy na kontakt - chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!