Okładki i płatniki kelnerskie


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 8 results

Płatniki kelnerskie dla Twojego lokalu

Specjalizujemy się w produktach robionych na specjalne zamówienie. U nas nie dostaniesz taśmowych półproduktów, które nie grzeszą jakością. Chętnie poznamy Twoje pomysły i oczekiwania, by stworzyć dla Ciebie najlepsze i profesjonalne etui na rachunek. Szukasz płatników w różnych kształtach lub z kieszonkami? Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci wiele opcji w tym wariancie. Płatniki kelnerskie mogą mieć zaprojektowane miejsce na rachunek, a także na wizytówkę lub drobny upominek dla klienta - gumę do żucia, czy cukierek. Klienci uwielbiają takie małe niespodzianki. Płatnik na rachunek standardowo może być prostokątny (z narożnikami lub zaokrąglonymi rogami), ale jesteśmy w stanie wykonać również nietypowe etui na rachunek, np. w formie atrakcyjnej szkatułki. Nasze akcesoria ozdobimy pięknym tłoczeniem lub grawerunkiem (logotyp, napisem np. „Rachunek” lub inne). Płatniki są dodatkowo wzmocnione efektownym szyciem nićmi pod kolor oprawy lub w kolorze kontrastującym.

Co wyróżnia nasze płatniki kelnerskie?

Prowadzimy staranną selekcję materiałów i wybieramy tylko te najlepsze. Większość płatników wykonujemy z eleganckiej skóry naturalnej oraz wytrzymałych eko skór w wielu kolorach i fakturach. Możemy też wykonać etui na rachunek z innych, wybranych przez klienta materiałów. Dobrze, by płatniki kelnerskie dla restauracji tworzyły komplet z innymi akcesoriami - kartą menu, kartami win, czy notesami na zamówienia. Napisz do nas, a pomożemy Ci skompletować całe zestawy lub dobrać płatniki kelnerskie do wyposażenia, które już posiadasz. Szycie na miarę daje naszym klientom również możliwość decydowania o rodzaju i liczbie kieszonek. Oferujemy m.in. kieszonki skośne, proste lub w formie łuku. Mogą być przezroczyste lub z wybranego nieprześwitującego materiału. Alternatywnie do kieszonek oferujemy gustowne tasiemki, np. pod kolor oprawy. Płatniki kelnerskie dla restauracji możemy w środku wyłożyć welurem lub odporną na zabrudzenia folią mleczną. 

Efektowny dodatek, który będzie zauważony

Skoro starasz się, by Twoja oferta była idealnie dopracowana, powinieneś też zadbać o odpowiednie płatniki kelnerskie. Nieestetyczny płatnik na rachunek może być niemiłym akcentem kończącym wizytę w Twojej restauracji. Nie dopuść do tego! Jeżeli serwujesz świetne potrawy i zależy Ci na prezencji, nie możesz pozwolić sobie na podawanie gołego rachunku. Z drugiej strony nie musisz też wydawać kroci, by stworzyć przesadzone płatniki. Te produkty powinny być estetyczne i praktyczne. Warto więc, by były wykonane z materiałów dobrej jakości. U nas otrzymujesz nie tylko gwarancję najlepszych materiałów, ale także sprawdzonych technik personalizacji i efektownych dodatków. Nasi specjaliści starannie zaprojektują i wykonają płatniki kelnerskie dla Twojej restauracji.

Mamy bogatą ofertę dla restauracji i hoteli. Jeżeli szukasz innych akcesoriów, koniecznie zobacz nasze propozycje na karty menu, płatniki kelnerskie oraz księgi wpisów i rezerwacji. Szukasz innych akcesoriów, które przydadzą się w Twojej branży i pomogą zorganizować pracę Twoich pracowników? Zajrzyj do naszego działu kronik i ksiąg, teczek oraz organizerów - tu znajdziesz wiele inspiracji i produktów, które z pewnością przydadzą się Twoim handlowcom i managerom. Nie znalazłeś jakiegoś produktu lub chcesz wiedzieć więcej o dostępnych materiałach? Koniecznie sprawdź wzorniki, galerię opcji dodatkowych lub skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!