Get Adobe Flash player

Kawiarni


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 8 results

Zacznij od podstaw!

Okładka do menu jest podstawą, bo już na pierwszy rzut oka może nawiązywać do charakteru Twojego lokalu i jego wystroju. Jeżeli posiadasz elegancką kawiarnię nastawioną na koneserów, warto zainwestować w eleganckie oprawy wykonane np. ze skóry naturalnej lub płótna canvas. Właściciele herbaciarni i salonów z kawą mogą wybrać okładki menu wykonane z eko skóry, czy tkanin introligatorskich. Propozycją, która z pewnością sprawdzi się w lokalach dla rodziców z dziećmi są karty menu w dowolnym formacie i kształcie. Jesteśmy w stanie wykonać atrakcyjne okładki menu w kształcie filiżanki herbaty, czy pucharka lodów. Nowoczesne wnętrze kawiarni, czy pijalni czekolady mogą dopełnić również okładki na menu z łączonych materiałów (np. eko skóra z płótnem), a także okładki z aplikacjami z akrylu podklejonego zdjęciem (napoju, deseru, logo), czy grawerowaną wstawką z mosiądzu. To zaledwie kilka propozycji z tego, co do tej pory zrobiliśmy i co możemy wykonać dla Ciebie!

Okładka na menu to nie wszystko!

Wielu producentów kart kładzie nacisk wyłącznie na oprawy, a ich wnętrze pozostawia do zagospodarowania swoim klientom. Z nami możesz zaprojektować całe karty menu do kawiarni lub innego lokalu, wraz z okładką, wkładami i dodatkami. Posiadamy wytrzymałe wkłady foliowe różnej grubości w wersji przezroczystej i mlecznej, a także bogaty wybór wkładów passe-partout, dostępnych w kilkunastu kolorach i deseniach (np. imitacji skóry, czy w prążki). Te ostatnie starannie laminujemy matową folią ochronną, dzięki czemu są trwałe i łatwe w czyszczeniu. Wkłady mogą być wszyte na stałe lub wymienne na spirali, mocowane za pomocą pięknych śrubek, czy uroczego sznureczka. Efektowne menu kawiarni może być zaopatrzone w gustowne narożniki, natomiast karta menu do kafejki dla rodzin na pewno urzeknie kolorowymi wstążeczkami, czy ciekawą grafiką. Nasza pracownia ma również duże możliwości w zakresie znakowania produktów. Karty mogą mieć efektowny napis grawerowany laserowo lub eleganckie tłoczenie ze złoconym napisem. Koniecznie zobacz, jak może wyglądać przykładowa karta menu Twojego lokalu. 

Efektowne karty menu - nie tylko dla kawiarni

Prowadzisz własny lokal i włożyłeś w jego wystrój i asortyment sporo wysiłku. Teraz przyszedł czas na narzędzie, które profesjonalnie zaprezentuje Twoją ofertę. Z nami łatwo stworzysz pomysłową i bardzo praktyczna kartę menu do kawiarni, pijalni czekolady, cukierenki, czy salonu z herbatą. Lokale coraz częściej, w miejsce typowej - restauracyjnej karty menu, decydują się na katalogi, w których oferta jest pięknie zilustrowana. Zaufaj nam, a przygotujemy dla Ciebie równie interesujący projekt, który na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zamów przykładowy egzemplarz, by zobaczyć, jak będą się prezentować Twoje karty menu. Tworzymy dla firm takich jak Twoja - słuchamy i uwzględniamy sugestie klientów oraz proponujemy najlepsze rozwiązania dla ich potrzeb.

Szukasz innych akcesoriów do swojego lokalu? Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami w podkategorii karty menu okładki restauracji - tu znajdziesz inne ciekawe rozwiązania, które możemy spersonalizować na potrzeby Twojego biznesu. Zajrzyj do naszych działów kronik i ksiąg oraz teczek, w którym pokazujemy przykładowe rozwiązania ofertowe dla działu handlowego Twojej restauracji. Nie zapomnij też o ważnych szczegółach w zakładce wzorniki i galeria opcji dodatkowych. Czekamy na kontakt - chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!