Wódek


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 10 results

Karty wódek z logo

Karty wódek z logo firmowym to idealne rozwiązanie dla gorzelni i producentów wódki, którzy chcą wyeksponować swój asortyment w lokalach partnerskich. Dostarczasz swoje produkty do konkretnych restauracji, barów i pubów? Dołącz też pięknie opracowane karty wódek, by klienci tych lokali mogli w pełni zapoznać się z Twoją ofertą. Szukasz możliwości nawiązania współpracy z nowymi klubami, dyskotekami, czy pijalniami wódki? My pomożemy Ci przygotować ofertę, która zachęci ich do robienia z Tobą biznesu. Karty wódek to również atrakcyjne rozwiązanie dla tych lokali, które na własną rękę chcą przedstawić bogaty asortyment trunków. Chcesz mieć karty ze zdjęciem? Chętnie wykonamy dla Ciebie karty wódek pojedyncze zabezpieczone laminacją, a nawet stworzymy portfolio tych produktów. Jeżeli interesują Cię klasyczne karty menu wódek, na pewno zainspirują Cię nasze przykładowe realizacje w pięknych okładkach z wkładami wymiennymi lub wszywanymi na stałe.

Nie tylko dla wódki

Nie tylko swojska wódka cieszy się powodzeniem. W cenie są również jej inne odmiany, np. meksykańska tequila, japońska shochu, czy napoje do niej zbliżone jak koreańskie soju. Do tego należy też dodać alkohole, które od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem amatorów procentów: m.in. rum, gin i whiskey. W każdym mieście obok tradycyjnych pubów serwujących piwo i zakąski można znaleźć również ekskluzywną pijalnię whiskey, czy orientalny sushi bar ze swoimi alkoholami. Chętnie przygotujemy dedykowane karty alkoholi, w których może się znaleźć najlepszy asortyment meksykańskich trunków, czy najwyśmienitsze gatunki ulubionego trunku piratów. Masz pomysł? Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt, np. karty alkoholi w kształcie szklanki whiskey, czy butelki soju. Pamiętaj, oferujemy wyłącznie materiały najlepszej jakości, a nasze produkty są starannie wykonane i atrakcyjnie wykończone. 

Wódka coraz bardziej modna

Wódka powoli, ale solidnie buduje swój wizerunek jako alkohol nowoczesny, interesujący i dla każdego. Kiedyś najczęściej spożywana w domu przy okazji uroczystości rodzinnych, obecnie coraz częściej zamawiana jest w różnorodnych lokalach - od eleganckich restauracji, po niewielkie knajpki i nowoczesne lokale typu „wódka i zakąska”. Coraz częściej takie lokale zrzeszają też koneserów, którzy na wzór miłośników wina i whiskey potrafią godzinami rozprawiać o ulubionym trunku. Nasza oferta jest odpowiedzią na wymagania rynkowe oraz rosnące potrzeby właścicieli obiektów gastronomicznych. Oferujemy możliwość stworzenia na zamówienie i spersonalizowania karty wódek. W zależności od dostawcy, rodzaju asortymentu, czy charakteru lokalu - przygotujemy ofertę, która będzie skutecznym narzędziem w komunikacji z Twoimi klientami. Karta wódek może być osobną pięknie oprawioną ofertą lub gustowną laminowaną wkładką, która uzupełni główną kartę alkoholi. Wybór należy do Ciebie - my wykonamy całą resztę!

Szukasz innych akcesoriów do swojego lokalu? Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami w podkategorii okładki restauracji, okładki kawiarni oraz okładki dań - tu znajdziesz inne ciekawe rozwiązania, które możemy spersonalizować na potrzeby Twojego biznesu. Chcesz wiedzieć więcej o wkładach stosowanych do naszych produktów? Odwiedź zakładkę wkłady, w której prezentujemy szczegóły dotyczące specyfikacji, wyboru i możliwości personalizacji. Nie zapomnij też o ważnych szczegółach w zakładce wzorniki i galeria opcji dodatkowych. Czekamy na kontakt - chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!