Foldery i informatory hotelowe


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 14 results

Bogactwo opraw i materiałów

Goście lubią hotele i pensjonaty z charakterem. Z kolei nudna oprawa nie zachęca do zapoznawania się z zawartością, bo klient myśli: jaka oprawa - taka oferta. My tworzymy foldery i informatory hotelowe, które zachwycają kształtem, rozmiarem i designem. Okładka może nawiązywać do regionu, specyfiki ośrodka i jego wystroju. W cenie są nasze informatory hotelowe z płótna canvas z nadrukowaną grafiką lub zdjęciem. Oferujemy też klasyczne prostokątne modele, dające wiele możliwości personalizacji. Posiadamy wiele materiałów (m.in. skóra naturalna, płótna, eko skóry i tkaniny introligatorskie), które możemy dowolnie ze sobą łączyć. Jesteśmy w stanie odwzorować styl retro i vintage, a także stworzyć okładki eko (drewniane, o fakturze bambusa-rafii). Ciekawym rozwiązaniem jest też informator dla hotelu wyposażony w okładkę z okienkiem, w które można wstawić akryl ze zdjęciem, laminat z grawerunkiem, czy tabliczkę mosiężną/z aluminium.

Wnętrze karty też jest ważne

Nasze modele są wykończone również w środku - polecamy flok lub welur, piękną satynę oraz zwykłe i strukturalne eko skóry. Proponujemy też wkłady foliowe stałe i wymienne mocowane na kolorowych spiralach, sznurku, ringu lub za pomocą eleganckich śrubek. Wkłady wymienne można zabezpieczyć przed otwarciem za pomocą elastycznych koszulek. Zależy Ci na interesującej kolorystyce? Wybierz wkłady passe-partout lub specjalne wkłady à la indeksy, które tworzymy na specjalnych wykrojnikach i laminujemy. Z nami możesz wybrać też rodzaj oraz układ kieszonek (np. na ukos, prosto, narożnie, na całej długości). Informatory ozdabiamy i znakujemy laserem lub tłoczeniem - posiadamy gotowe stemple „Informator hotelowy”, „Oferta” oraz „Informator pokojowy” (przygotujemy też inne stemple i wytłoczymy je na złoto lub w innym kolorze). Oferujemy wiele dodatków, np. eleganckie przeszycia, narożniki, wstążeczki. Chętnie przygotujemy dla Ciebie wizualizację, byś zobaczył, jak będzie prezentował się informator dla hotelu. Zobacz nasze propozycje na informatory hotelowe i pokojowe. 

Zaakcentuj swój profesjonalizm

Profesjonalny informator hotelowy daje poczucie bycia w miejscu, w którym klient jest priorytetem. Nie liczy się ilość ozdób, ale sposób prezentacji oferty i idealnie dobrane dodatki - koherentne z charakterem ośrodka i jego wystrojem. To właśnie wyróżnia profesjonalistów, do których ciągną tłumy gości. Pomożemy Ci przygotować właśnie takie foldery hotelowe i inne materiały marketingowe dla Twojego ośrodka. Dużym sieciom hoteli i ośrodków polecamy tworzenie kompletów, w skład których mogą wejść np. informatory hotelowe, foldery reklamowe, karty menu restauracji, czy oferta strefy fitness. Komplety możemy stworzyć w tym samym stylu i dodatkowo zmodyfikować poszczególne karty np. dodać naklejkę 3D z nazwą hotelowego salonu kosmetycznego, czy okienko ze zdjęciem do oferty wycieczek. Komplet informatorów może dopełnić oferta dla centrum biznesowego działającego w Twoim ośrodku. Profesjonalnie i szybko przygotujemy pomysłowe foldery reklamowe na wynajem sal konferencyjnych, multimedialnych i balowych. Doskonałym uzupełnieniem informatorów hotelowych i pokojowych są księgi hotelowe na wpisy i rezerwacje. Dodatkowo do kompletu możemy dla Ciebie stworzyć również etui na kartę basenową, czy kartę do pokoju.

Mamy bogatą ofertę dla restauracji i hoteli. Jeżeli szukasz innych akcesoriów, koniecznie zobacz nasze propozycje na karty menu, płatniki kelnerskie oraz księgi wpisów i rezerwacji. Szukasz innych akcesoriów, które przydadzą się w Twojej branży i pomogą zorganizować pracę Twoich pracowników? Zajrzyj do naszego działu kronik i ksiąg, teczek oraz organizerów - tu znajdziesz wiele inspiracji i produktów, które z pewnością przydadzą się Twoim handlowcom i managerom. Nie znalazłeś jakiegoś produktu lub chcesz wiedzieć więcej o dostępnych materiałach? Koniecznie sprawdź wzorniki, galerię opcji dodatkowych lub skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!