Chcesz wiedzieć więcej o zagadnieniach związanych z kaletnictwem? Odwiedzaj nasz blog: www.kaletnik.pl. Tu znajdziesz informacje, praktyczne porady, interesujące opinie, nowinki z branży i ciekawostki o trendach w tworzeniu i nowoczesnej personalizacji produktów.

Home » O nas

O nas

 

Doświadczeni i kreatywni. Oddani swej pracy specjaliści.

Od 1993 roku z powodzeniem łączymy tradycje rzemieślnicze z nowoczesnymi technologiami. Działamy dla osób i firm, które szukają galanterii biurowej wyróżniającej się jakością, designem i ceną.

 

Mamy rozległą wiedzę i doświadczenie

Doskonale znamy się na kaletnictwie i introligatorstwie, ale również na fotografii, drukowaniu, laminowaniu, grawerowaniu i innych formach zdobienia. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę i fachowe doradztwo.

 

Wyróżniamy się jakością i wzornictwem

Tworzymy rzeczy unikatowe, trwałe i piękne. Proponujemy niestandardowe rozwiązania, interesujące wzornictwo i materiały wysokiej jakości. Klienci znajdą u nas m.in. okładki wykonane z łączonych materiałów, fotoksięgi ze zdjęciami z atrakcyjnymi przeszyciami, czy albumy z grawerowanym laminatem. Oferujemy wiele niestandardowych dodatków, jak złocenia w kilkudziesięciu kolorach, szeroki wybór okuć i wkładów.

 

Nasze produkty są wysoce personalizowane

Dowolnie modyfikujemy wybrane produkty po to, by w pełni spełniały oczekiwania każdego klienta. Wykonujemy wizualizacje, m.in. rozmieszczenia napisów i tłoczeń. Przesyłamy próbki materiałów i tworzymy prototypy, by klienci mogli zobaczyć jak będzie wyglądał końcowy projekt.

 

Realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe

Niezależnie od wielkości zamówienia, produkty są wykonane z niezwykłą starannością według osobistych potrzeb i wskazówek każdego klienta.

 

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji i bardzo korzystne stawki

Większość prac wykonujemy na miejscu. Czuwamy więc nad całym procesem realizacji zamówienia. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu proponujemy szybkie terminy realizacji i bardzo korzystne stawki.

 

Jakości nie da się podrobić. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!