Win


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 13 results

Uwaga producenci! - Brandowane karty win

Wielu restauratorów z otwartymi dłońmi przyjmuje brandowane karty win od rozlewni, producentów, czy dystrybutorów. Jeżeli jesteś jednym z nich, możesz u nas zamówić takie brandowane akcesoria - w postaci pojedynczych lub składanych kart z opisem trunków, grafiką lub zdjęciem oraz Twoim logo (dla większej trwałości i łatwego utrzymania wszystkie karty starannie laminujemy). Takie karty win możesz rozdać swoim partnerom handlowym, którzy dołączą je do swojego menu. Dla Ciebie to świetny sposób na niedrogą reklamę marki, a dla nich gotowa i pięknie zaprezentowana oferta, którą przedstawią klientom.

Eleganckie materiały, zdobienia i znakowanie

Wino to alkohol wyrafinowany, spożywany w odpowiedniej oprawie. Warto dołożyć starań, by karty win Twojego lokalu odzwierciedlały tę atmosferę. Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci dobrać piękne karty win w eleganckiej oprawie i z gustownymi zdobieniami. Posiadamy duży asortyment materiałów, które możemy dowolnie łączyć - dzięki temu bez trudu wykonamy menu win, które będą pasowały do wystroju Twojego lokalu. Jeżeli posiadasz stały wybór najlepszych trunków - wykonamy dla Ciebie piękne karty win z wkładami wszywanymi na stałe. W przypadku, gdy co jakiś czas poszerzasz swój asortyment - rekomendujemy estetyczne i praktyczne wkłady wymienne mocowane np. na spirali, czy za pomocą gustownych śrubek. Okładkę możemy oznakować ekskluzywnym tłoczeniem stemplami (posiadamy stempel z napisem karta win, możemy też wykonać dla Ciebie inny napis lub logotyp). Tłoczenia mogą zostać dodatkowo wzbogacone złoceniem w wybranym kolorze. Polecamy również efektowne motywy ozdobne i grafiki umieszczane metodą grawerunku laserowego. Dla nas nie ma projektów niemożliwych. 

Wino zasługuje na piękną oprawę

Wino jest specyficznym rodzajem alkoholu, którym zachwycają się koneserzy, a także amatorzy niezbyt mocnych, ale wyrazistych w smaku trunków. Wino jest dostępne niemal wszędzie – m.in. w restauracjach, barach, ogródkach i bistrach. Nie dziwi więc fakt, że karta win jest (obok menu) akcesorium, o które najczęściej proszą klienci. Jeżeli decydujesz się na oddzielną kartę menu i win, pamiętaj, by zestawione razem tworzyły atrakcyjny komplet. Dzięki temu podkreślisz profesjonalny charakter swojego lokalu. Pamiętaj jednak, że komplet nie oznacza, że wszystkie akcesoria muszą wyglądać tak samo. Okładki menu, win i deserów mogą się różnić jakimś szczegółem - np. aplikacją, a jednocześnie ciekawie uzupełniać lub nawiązywać stylistyką do wystroju Twojego lokalu. Masz własny pomysł na stworzenie karty win lub całych kompletów do swojej restauracji, bistro, czy pizzerii? Koniecznie skontaktuj się z nami - pomożemy, powiemy więcej o naszych możliwościach i zrealizujemy Twoją wizję. Możemy też wykonać dla Ciebie próbny egzemplarz, dzięki któremu jeszcze przed złożeniem zamówienia sprawdzisz, jak będą wyglądały karty win.

Szukasz innych akcesoriów do swojego lokalu? Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami w podkategorii okładki restauracji, okładki kawiarni oraz okładki dań - tu znajdziesz inne ciekawe rozwiązania, które możemy spersonalizować na potrzeby Twojego biznesu. Chcesz wiedzieć więcej o wkładach stosowanych do naszych produktów? Odwiedź zakładkę wkłady, w której prezentujemy szczegóły dotyczące specyfikacji, wyboru i możliwości personalizacji. Nie zapomnij też o ważnych szczegółach w zakładce wzorniki i galeria opcji dodatkowych. Czekamy na kontakt - chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!