Galanteria dla restauracji i hoteli


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Dlaczego warto nam zaufać?

Mogłoby się wydawać, że pomysłowe karty menu i pasujące do nich płatniki kelnerskie, czy też dopracowane informatory pokojowe to mało istotny szczegół. Nic bardziej mylnego! Właśnie na te elementy w pierwszej kolejności zwracają uwagę klienci! To pierwsza wizytówka Twojej firmy, a wrażenie z nią związane sprawi, że klient będzie chciał do Ciebie wrócić lub przeciwnie - następnym razem pójdzie do konkurencji. Nasza oferta dla restauracji i hoteli pomoże Ci zbudować wizerunek, który urzeknie klientów i sprawi, że będą Cię polecać znajomym. Produkty pracowni kaletniczo-introligatorskiej GAMA są doceniane przez klientów i chwalone przez ich gości. Dlaczego? Nie dlatego, że jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, którzy produkują w nowocześnie wyposażonym warsztacie. To oczywiście prawda, ale wyróżnia nas coś znacznie ważniejszego - rzemieślnicze podejście do zawodu i klienta. Wiemy, jak bardzo w Twojej branży liczą się barwy firmowe, zachowanie odpowiedniej kolorystyki i funkcjonalność używanych akcesoriów. Dlatego u nas priorytetem są materiały - zawsze wysokiej jakości, wytrzymałe, różnokolorowe i łatwe w utrzymaniu. Zamówienia przyjmujemy osobiście, telefonicznie oraz mailowo. W trosce o Twoje zadowolenie gwarantujemy sprawną realizację zamówień przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów.

Autorskie projekty, bogactwo materiałów, olśniewające dodatki!

Okładki menu i informatory hotelowe oraz inne nasze produkty możemy wykonać z eko skóry, ale to zaledwie niewielki wycinek naszych zasobów. Szczególnie polecamy bogaty asortyment materiałów, które zachwycają fakturą i kolorystyką: zawsze elegancką i pasującą skórę naturalną, wytrzymałe płótna introligatorskie, ciekawe tkaniny w subtelny deseń, czy ekskluzywne płótna canvas. Produkty, w których stosuje się te materiały, od razu przyciągają uwagę i zapadają w pamięć. Jesteśmy kreatywni, idziemy z trendami, ale też sami wyznaczamy własne - dlatego oferujemy oprawy z materiałów łączonych oraz z okienkiem, czy okładki z nietypowych surowców, np. w drewnie i pleksi, a także na spirali. Wszystko w dowolnym kształcie i formacie. Dbamy również o dobór ekskluzywnych zdobień i efektownych dodatków. Znajdziesz u nas m.in. praktyczne i eleganckie mocowania, ryngrafy i wstawki, a także ekskluzywne emblematy wykonywane na zamówienie. W trosce o komfort przeglądania szerokiej gamy produktów dla restauracji i hoteli podzieliliśmy je według przystępnych kategorii.

Rozumiemy potrzeby klientów - chętnie pomożemy i Tobie!

Jesteśmy rzemieślnikami, a naszą misją jest tworzenie pięknej i solidnej galanterii użytkowej, która pełni funkcję reprezentacyjną i doskonale eksponuje ofertę naszych klientów. Specjalizujemy się w produktach szytych na miarę, dlatego u nas masz gwarancję, że zamówione akcesoria będą niepowtarzalne i dopasowane do profilu Twojej działalności! Mamy bogate doświadczenie i portfolio produktów, realizowanych na zlecenie wielu klientów: niewielkich kawiarenek, klimatycznych barów bistro i dużych restauracji, a także koncernów hotelowych, domów gościnnych, pensjonatów, sanatoriów oraz ośrodków SPA. Chętnie powitamy w ich gronie również Twoją firmę! Rozumiemy ogrom pracy, jaki włożyłeś w tworzenie swojego biznesu, dlatego chcemy dać Ci narzędzia do udoskonalenia Twojego dzieła. Dzięki nim podkreślisz jego charakter, styl i przesłanie oraz pozytywnie zapiszesz się w pamięci i podświadomości klientów.

Szukasz innych akcesoriów, które przydadzą się w Twojej branży i pomogą zorganizować pracę Twoich pracowników? Zajrzyj do naszego działu kronik i ksiąg, teczek oraz organizerów - tu znajdziesz wiele inspiracji i produktów, które z pewnością przydadzą się Twoim handlowcom i managerom. Nie znalazłeś jakiegoś produktu lub chcesz wiedzieć więcej o dostępnych materiałach? Koniecznie sprawdź wzorniki, galerię opcji dodatkowych lub skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!