Z drewna


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 3 results

Wysoka funkcjonalność i właściwości

Jeżeli prowadzisz bar eko lub lokal z wystrojem nawiązującym do natury, nasze karty menu z drewna mogą być jego doskonałym uzupełnieniem. Do produkcji okładek używamy sklejki (4mm) z drewna sosnowego lub brzozowego o naturalnej strukturze i bez wypełnień szpachlą. Dzięki temu, że sklejki różnią się usłojeniem, można zyskać dodatkowy efekt zdobniczy. Grzbiet karty powstaje z połączenia sklejki z płótnem, skórą naturalną lub eko skórą (istnieje możliwość wyboru materiału także o strukturze korka, czy słojów drewna). Użyte drewno jest przystępne w grawerowaniu laserem, okładki menu z drewna można więc udekorować fantazyjnymi motywami, grafiką i napisami. Dla podkreślenia naturalnego wzoru i koloru surowca stosujemy bezbarwny lakier o wykończeniu mat lub połysk. Dla innych efektów używamy lakierobejcy w różnych odcieniach drewna lub w kolorach niestandardowych, np. granatowym, czy zielonym. Lakier i lakierobejca impregnują drewno i zabezpieczają je przed uszkodzeniem, tak więc okładka z drewna jest trwała, wysoce praktyczna i łatwa w czyszczeniu.

Kształty, znakowanie, akcesoria - nasze atuty

Każda karta z drewna jest wyważona i perfekcyjnie dopracowana. Dzięki temu będzie poręcznym i efektownym akcesorium do każdej regionalnej gospody, karczmy, górskiego schroniska, czy lokalu w stylu Dzikiego Zachodu. Wykonujemy karty menu z drewna prostokątne i kwadratowe, a także karty menu dań i alkoholi w dowolnym kształcie, np. drzwi amerykańskiego saloonu, w kształcie pizzy, czy beczki piwa. Do tych okładek istnieje możliwość dobrania wkładów stałych (wszywanych w grzbiet), a także wkładów wymiennych do mocowania na spirali lub pięknych mosiężnych śrubach. Jeżeli planujesz jedno duże menu, w którym chcesz zmieścić swoją bogatą ofertę, rekomendujemy okładki na menu z drewna mocowane na rozpinanym ozdobnym sznurku. Oferujemy wkłady foliowe lub kolorowe i laminowane passe-partout. Dodatkowo możemy wykonać wkłady w formie wydruków na papierze-kartonie ozdobnym, które zabezpieczamy lakierem i laminujemy.

Drewno - wdzięczny i wyrazisty surowiec

Drewno jest specyficznym surowcem, który wymaga odpowiedniego traktowania. Aby nasze okładki menu z drewna były funkcjonalne i eleganckie używamy wyłącznie najlepszych narzędzi i środków do obróbki, impregnacji i wykończenia. Karty z drewna mogą być wykorzystywane jako główne karty menu, a także jako ciekawe karty win i piw, czy dań specjalnych z pieca opalanego drewnem. Są wyrazistym dodatkiem, który może nawiązywać do motywu przewodniego - sielskości i natury, jak również może stanowić uzupełnienie wystroju w stylu ośrodka agroturystycznego, staropolskiej izdebki, regionalnej jadłodajni, czy amerykańskiej karczmy. Jak wspominaliśmy, karty z drewna wykonujemy w wielu kolorach - także bardzo niestandardowych. Tutaj znajdziesz paletę kolorów, w jakich możemy wykonać je dla Ciebie. Karty te znacząco odbiegają od standardowych kart menu restauracji, dzięki czemu goście Twojej restauracji na pewno zapamiętają je na długo.

Szukasz innych akcesoriów do swojego lokalu? Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami w podkategorii okładki restauracji, okładki kawiarni oraz okładki dań - tu znajdziesz inne ciekawe rozwiązania, które możemy spersonalizować na potrzeby Twojego biznesu. Chcesz wiedzieć więcej o wkładach stosowanych do naszych produktów? Odwiedź zakładkę wkłady, w której prezentujemy szczegóły dotyczące specyfikacji, wyboru i możliwości personalizacji. Nie zapomnij też o ważnych szczegółach w zakładce wzorniki i galeria opcji dodatkowych. Czekamy na kontakt - chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!