Chcesz wiedzieć więcej o zagadnieniach związanych z kaletnictwem? Odwiedzaj nasz blog: www.kaletnik.pl. Tu znajdziesz informacje, praktyczne porady, interesujące opinie, nowinki z branży i ciekawostki o trendach w tworzeniu i nowoczesnej personalizacji produktów.

Home » Realizacje » Teczki

Teczki

Oferujemy wysokiej klasy teczki biurowe, aktówki, segregatory i clipboardy, które zapewnią sprawne funkcjonowanie każdego biura. Dużym zainteresowaniem cieszą się praktyczne i pojemne teczki konferencyjne i ofertowe, z którymi każda prezentacja się uda. Dzięki naszym produktom stworzysz nietypowe portfolio, oryginalne menu, czy funkcjonalny notatnik.

Potrzebujesz poręcznej i pojemnej teczki? Wystarczy kilka chwil, a będziesz szczęśliwym posiadaczem np. wielozadaniowego biwuaru wyposażonego w klip lub ring oraz przydatne kieszonki na karty magnetyczne i wizytówki.
Proponujemy produkty unikalne, których nie ma nikt inny. Ty decydujesz jak będą wyglądały Twoje teczki. Możesz wybrać ich wymiary i układ, a także zdecydować o rodzaju okładki, dodatkach i zdobieniach. Na każdym etapie doradzamy w wyborze funkcjonalnych akcesoriów, jak okucia, czy rodzaj zapięć i wykończeń.

W ramach personalizacji wykonujemy precyzyjne tłoczenia nazw firmy, logotypów, nazwisk, czy innych wybranych napisów i motywów. Tłoczymy na ślepo i w kilkunastu niestandardowych kolorach. Oferujemy duży asortyment folii do złoceń, więc u nas nie będziesz skazany wyłącznie na srebrne lub złote napisy.
Twoi pracownicy zachwycą klientów np. eleganckimi teczkami ofertowymi, które dzięki dwóm magnesom można postawić w pionie. Praktyczny mechanizm na ringu sprawia, że prezentacja treści jest czystą przyjemnością. Posiadamy wiele atrakcyjnym materiałów na okładki, np. dobrą eko skórę, elegancką skórę naturalną, czy ciekawe płótna i okleiny introligatorskie. Chętnie stworzymy dla Ciebie np. segregatory z drukowaną okładką, czy teczkę oklejoną zdjęciem na dobrym papierze fotograficznym.

Nasze teczki, notatniki i clipboardy służą latami, dzięki wymiennym bloczkom, wykonanym z papieru bardzo dobrej jakości. Wkłady gładkie, w linie i kratkę możemy dodatkowo spersonalizować umieszczając na nich logo lub nazwę firmy.

Nie czekaj, aż ubiegnie Cię konkurencja. Zamów i spersonalizuj teczki, które usprawnią pracę Twojej firmy i zrobią wrażenie na kontrahentach.